Podręczniki


Podręcznik NAUKA Z WYOBRAŹNIĄ pokaże Wam jak uczyć się z ekscytującą pasją i humorem. Podpowie jak gromadzić wiedzę i jak nie dopuścić by pamięć nas zawodziła. Mnóstwo ćwiczeń, przystępny język i jasne polecenia pozwolą każdemu z Was opanować nasze metody w bardzo krótkim czasie.

Jeśli Twoje umiejętności uczenia się i zapamiętywania szwankują, zamów NAUKĘ Z WYOBRAŹNIĄ i przekonaj się jak wielkie możliwości ma Twój umysł!!!

Nasz podręcznik został podzielony na 10 rozdziałów:


1. ODNAJDYWANIE ZAGINIONEJ PÓŁKULI


Odnajdź z nami nieprawdopodobne możliwości prawej stronyswojego mózgu. Przekonaj się, jak wiele możesz zapamiętać i jak prostećwiczenia z wyobraźnią sprawią, że już nigdy nie będziesz miał problemów zpamięcią.2 i 3. MAPOWANIE


To technika robienia notatek, która wykorzystuje takie cechyTwojego umysłu jak myślenie skojarzeniowe i poszukiwanie wspólnych wzorców. Wykorzystujeona maleńkie fragmenty całości, by na ich podstawie odbudować wielkie partiezapamiętanego materiału. Mapy Twojejwiedzy nie mają początku ani końca, a to znaczy, że zawsze możesz jeuzupełniać, rozwijać i ulepszać. Dzięki tej technice możesz wciąż poszerzaćswoją wiedzę i nie martwić się, że w Twojej pamięci zacznie brakować miejsca. Najsprawniejdziałające umysły świata (Albert Einstein, Leonardo Da Vinci) korzystaliwłaśnie z mapowania podczas swojej kreatywnej pracy twórczej. Mapowanie rozbudzaciekawość i aktywność podczas uczenia się, a to sprawia, że pamiętamy bardzodługo i wyraźnie każdy szczegół.


4. ŁAŃCUCHY PAMIĘCIOWE


Bardzo ważna technika pamięciowa, wykorzystująca szczegóły, przestrzeń, humor i kojarzenie . Ćwiczona regularnie utrzyma Twój umysł i pamięć w bardzo dobrej kondycji. Wykorzystasz ją niemalże w każdej dziedzinie wiedzy i w życiu codziennym.


5. ZAKŁADKI GRAFICZNE


Ta metoda pomoże Ci uporać się z dużą ilością materiału, który pozornie wydaje się niemożliwy do uporządkowania i zapamiętania. Zakładki "segregują" pamięć tworząc kategorie, do których "doklejamy" to, co musimy zapamiętać.6 i 7 ALFABET LICZBOWY I ZAKŁADKI LICZBOWE


Jak zapamiętać daty, powierzchnię Ameryki w kilometrach kwadratowych, numer konta bankowego, numer telefonu, powierzchnię województw od najmniejszego do największego, wzory i całą masę liczbowej wiedzy, która otacza nas ze wszystkich stron i dobrze się przy tym bawić?! Te dwie technik są odpowiedzią na powyższe pytanie. Sprawią, że już nigdy nie zapomnisz żadnej liczby, a ćwiczone systematycznie pozwolą Ci opanować ciągi złożone nawet z kilkudziesięciu cyfr! Wykorzystasz je do zapamiętania WIELU dat historycznych, wysokości szczytów najwyższych gór, głębokości mórz, bez trudu wymienisz wszystkie elementy budowy układów pokarmowego, nerwowego itp.


8. ZAKŁADKI SŁOWNE


Na każdej lekcji w szkole musisz zapamiętywać różne nazwy: na geografii – grupy minerałów, nazwy egzotycznych wysp, krainy geograficzne, rzeki; na języku polskim -bohaterów lektur, postacie mitologiczne; czy choćby na chemii – nazwy pierwiastków. Nasze zakładki pokażą Ci jak "ugryźć" to wszystko i jak szybko nauczyć się nawet najtrudniejszych nazw.


9. PRAWOPÓŁKULOWA NAUKA SŁOWNICTWA W OBCYM JĘZYKU


Technika niezastąpiona w szybkim zapamiętywaniu słówek dowolnego języka obcego. Praktyczne ćwiczenia pokażą Ci jak sprawnie uczyć się słownictwa i jak nie zapominać już opanowanego materiału. Jeśli chcesz szybko nauczyć się mówić w obcym języku, po prostu musisz znać tą metodę!


10. MATEMATYKA PRAWOPÓŁKULOWA


Ostatni rozdział składa się z całej gamy ćwiczeń, które pomogą Ci w ekspresowym tempie wykonywać nawet bardzo skomplikowane obliczenia matematyczne. Już nigdy nie będziesz potrzebować kalkulatora!Zamów podręczniki


Koszt jednego dowolnego rozdziału w formacie PDF to 7,70 zł

Jeśli kupisz cały podręcznik otrzymasz rabat i zamiast 77 zł otrzymasz książkę za jedyne 37,70!

Aby zamówić podręczniki, zaznacz odowiednie pola i podaj swoje dane:

1. ODNAJDYWANIE ZAGINIONEJ PÓŁKULI
2. MAPOWANIE cz.1
3. MAPOWANIE cz.2
4. ŁAŃCUCHY PAMIĘCIOWE
5. ZAKŁADKI GRAFICZNE
6. ALFABET LICZBOWY I ZAKŁADKI LICZBOWE cz.1
7. ALFABET LICZBOWY I ZAKŁADKI LICZBOWE cz.2
8. ZAKŁADKI SŁOWNE
9. PRAWOPÓŁKULOWA NAUKA SŁOWNICTWA W OBCYM JĘZYKU
10. MATEMATYKA PRAWOPÓŁKULOWA

Imię i nazwisko: (pole wymagane}
Telefon: (pole wymagane}
E-mail: (pole wymagane}
Free Web Hosting