Kursy dla młodzieży

Warsztaty z języka angielskiego Kreatywne warsztaty interdyscyplinarne Zajęcia połączone Powórt do podstrony "Kursy"

Warsztaty z języka angielskiego

Drodzy uczniowie!

Proponujemy Wam zajęcia, które przygotują Was do świetnego i bezstresowego zdania egzaminów kończących szkołę podstawową, gimnazjum i liceum. Stworzyliśmy niezwykle ciekawe, intensywne i skuteczne warsztaty, na które stawia coraz więcej uczniów.

Ze szczegółami zapoznamy Państwa na bezpłatnej lekcji.

Jeśli chcesz swobodnie posługiwać się językiem angielskim i bezstresowo zdać egzaminy nasze kursy są dla Ciebie.
Kurs prowadzony jest dla różnych grup wiekowych.

Poniższy link pokazuje jak uczymy języka angielskiego:

Kreatywne warsztaty interdyscyplinarne

Drodzy uczniowie!

Jeśli te problemy są Wam znajome skorzystajcie z bezpłatnej lekcji i weźcie udział w naszych warsztatach.

Proponujemy narzędzia skutecznego uczenia się oparte na wyobraźni i kojarzeniu. Pokażemy Wam jak uczyć się, by zrozumieć i nie zapomnieć. Nie musisz kochać fizyki, aby pamiętać wzory. Nie musisz lubić historii, by daty mieć w małym palcu. Nie musisz kochać książek, a jednak czytać je ze zrozumieniem.

Zajęcia połączone

Warsztaty języka angielskiego + kreatywne warsztaty interdyscyplinarne

Free Web Hosting